Bielizna na wybiegu

http://www.zylafotografia.net

Bielizna na wybiegu, czyli o koronkach w modzie wieczorowej

bieliznaBielizna na wybiegu, czyli o koronkach w modzie wieczorowej
 
Osoby, które analizując zmiany zachodzące w modzie wieczorowej nawet nie próbują udawać, że nowe trendy nie przypadają im do gustu, często podkreślają, że moda bieliźniana staje się dziś modą wieczorową. Rzeczywiście, przeglądając najnowsze propozycje dyktatorów mody nie można się z nimi nie zgodzić, warto jednak zadać sobie pytanie o to, czy rzeczywiście mamy do czynienia z trendem, który uznalibyśmy za niewłaściwy.
 
W kreacjach tego typu dominuje klasyczna czerń, twórcy sukien wieczorowych robią jednak wszystko, aby przełamać nieco konwencję. Nie ma na to lepszego sposobu niż dodanie do „małej czarnej” nieco koronki oraz falbanek. Właśnie zachwyt nad koronką przyczynił się do tego, że już od kilku sezonów na salonach królują tak zwane „magie sukienki”, nie można jednak nie docenić i tego, że coraz większe zainteresowanie budzą piękne suknie z gorsetem.
 
Dlaczego warto wspierać ten trend? Przede wszystkim z uwagi na to, że nie ma on w sobie nic z wulgarności, której tak obawiają się przeciwnicy mody bieliźnianej. Projektanci nie zapominają o charakterze wieczornych wyjść, stawiają więc przede wszystkim na seksapil, zmysłowość i ukrywanie ewentualnych niedoskonałości kobiecego ciała, a nie na wyuzdanie i próbę szokowania otoczenia za wszelką cenę. Gorset to przecież nie tylko element, który podkreśla talię i modeluje biust. To również rozwiązanie sprawiające, że kilka zbędnych kilogramów można ukryć przed otoczeniem, sukienki tego typu powstają więc w służbie kobiet i ich potrzeb.